0

قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط استفاده از سایت:

فروش کلیه محصولات فروشگاه دیجی‌چوب از طریق وب سایت انجام خواهد شد و پرداخت تنها از طریق درگاه های امن بانکی ایجاد شده در وب سایت دیجی‌چوب انجام می‌پذیرد. همچنین برای سهولت در امر سفارش می‌توانید سفارش خود را از طریق واتساپ و یا سایر شبکه‌های اجتماعی انجام دهید.

خرید کالا از فروشگاه دیجی‌چوب بر مبنای قوانین و آیین‌نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت تمام دستورالعمل‌ها و قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام خواهد شد. 

اطلاعات و محتویات سایت دیجی‌چوب برای استفاده مشتریان عرضه شدن است و مالکیت معنوی آن متعلق به سایت دیجی‌چوب می‌باشد و هر گونه سوء استفاده از مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت. استفاده غیر تجاری با ذکر منبع بلامانع است.

تمام اطلاعات و مشخصات فنی محصولات از طرف تولیدکنندگان بر روی وب سایت درج می‌گردد و هرگونه مغایرت یا اشتباه نگارشی به عهده تولیدکنندگان می‌باشد. فروشگاه دیجی‌چوب مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده ندارد. همچنین لازم به ذکر است تمام اطلاعات به روزرسانی و رفع نقص خواهد شد. 

فروشگاه می‌شد و مسئولیتی در قبال مسائل خارج از حوزه مدیریتی خود من جمله؛ نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت‌افزاری و ... نمی‌پذیرد.

فروشگاه دیجی‌چوب به هیچ عنوان اطلاعات منحصر به فرد کاربران را در اختیار هیچ ارگان یا شخصی قرار نخواهد گذاشت. دریافت اطلاعات مشتریان در صورت داشتن مجوز کتبی از مراجع ذی‌صلاح امکان‌پذیر می‌باشد.

 

شرایط و ضوابط فروش

از منظر حقوقی، در معاملات صورت گرفته فروشگاه دیجی‌چوب به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می‌شود.

فروش محصول با توجه به اطلاعات، تعداد و نوع محصول انتخاب شده توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی دیجی‌چوب انجام خواهد شد.

ارزش تقریبی کالا یا کالای سفارش داده شده بر اساس قیمت سایت محاسبه خواهد شد وهزینه حمل فراخور محل سفارش و تحویل کالا به محصول اضافه خواهد شد. همچنین در صورت افزودن آپشن به محصول، قیمت محصول به نسبت آن کاهش یا افزایش خواهد یافت.

در صورت عدم حضور خریدار در محل تعیین شده برای دریافت محصول، هرگونه هزینه مازاد در خصوص حمل و نقل به عهده خریدار می‌باشد.

در صورتی که فروشنده به هر دلیلی خارج از اراده فروشگاه، امکان تحویل کالا را نداشته باشد و طرفین بر موضوع توافق نداشته باشند فروشگاه می‌تواند سفارش را فسخ نموده و مبلغ سفارش را به حساب شخص خریدارعودت نمایند.

مدت زمان آماده سازی:

مدت زمان آماده سازی تمام محصولات در کنار آنها درج شده است، این مدت زمان به صورت تدریجی بوده و ممکن است کمتر یا بیشتر شود. فروشگاه تمام تلاش خود را در راستای تحویل به موقع کالا انجام خواهد داد. در صورت بروز حوادث غیرمترقبه  یا شرایط نامساعد جوی که منجر به افزایش مدت زمان تحویل کالا گردد و خارج از اراده فروشگاه باشد، به مدت زمان ارائه محصول اضافه خواهد شد. این موضوع به مشتری اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شرایط حمل و تحویل کالا

مدت زمان تحویل کالا طبق شرایط مندرج در توضیحات محصول به روز کاری می‌باشد و تعطیلات رسمی از آن کسر خواهد شد. شروع محاسبه زمان تحویل از ابتدای روز کار یک بعد از واریز وجه محاسبه خواهد شد.

محل تحویل محصول مطابق با اطلاعات مندرج در سایت یا اطلاع‌رسانی خود مشتری در شبکه های اجتماعی خواهد بود و قبل از ارسال محصول با مشتری هماهنگی‌های لازم انجام خواهد شد. در صورت هرگونه تغییر آدرس که منجر به افزایش هزینه حمل و لجستیک گردد عهده مشتری می‌باشد.

حمل و نقل محصولات برای تهران توسط بخش باربری مبلمان نیز انجام خواهد شد و تحویل تا درب ورودی ساختمان می‌باشد.

حمل و نقل محصولات برای شهرستان‌ها توسط باروری‌های خود باربری مبلمانی و به صورت تخصصی انجام می‌شود تحویل محصولات تا نزدیک‌ترین نقطه به منزل مشتری انجام خواهد شد.

بسته بندی محصولات فراخور نوع محصول و محل ارسال به تشخیص فروشگاه انجام خواهد شد.

شرایط برگشت کالا و خدمات پس از فروش

در صورت بروز هر گونه ایراد یا مشکل در محصول که از طرف بخش تولید نشئت گرفته باشد به عهده فروشگاه بوده و موظف می‌باشد محصول را مرجوع و نسبت به تعمیر یا رفع مشکل اقدام نماید.

در صورتی که بروز مشکل از طرف تولید کننده نباشد مشتری موظف می‌باشد محصول را درب کارخانه یا دفتر مرکزی فروش تهران تحویل نماید.

در صورت انصراف مشتری از خرید قبل از ارسال، بسته به نوع محصول و مرحله ساخت آن، هزینه‌های انجام شده و مواد اولیه خریداری شده از حساب مشتری کسر و الباقی مبلغ پرداختی عودت خواهد شد.

پس از تحویل محصول امکان مدت و مصون بودن کالا به هیچ عنوان وجود نداشته و فروشگاه امکان مرجوع نمودن محصول ساخته شده را ندارد

در صورت نیاز به عودت محصول بدون ایراد فنی، بسته به نوع محصول، در صورت امکان پذیرش مرجوعی، با کسر 20% تا 40% از مبلغ فروش محصول بعلاوه هزینه های لجستیک این کار انجام خواهد شد.

در صورت بروز هر گونه ایراد فنی در محصول پس از فروش و شرایط خارج از گارانتی، خدمات قابل ارائه با مشتری هماهنگ و به اطلاع آن خواهد رسید.

گارانتی محصول

خدمات گارانتی و خدمات از فروش برای تمامی محصولات در توضیحات آن در گردیده است. موارد شمول گارانتی در توضیحات در خواهد شد. در صورت بروز هرگونه مشکل یا ایراد فنی در محصول خریداری شده مشتری می‌بایست مطابق با شرایط و ضوابط مطرح شده برای گارانتی آن محصول با نماید.

ارائه خدمات پس فروش و گارانتی در صورت بروز هر گونه مشکل که نیاز به حمل محصول به کارخانه داشته باشد به عهده مشتری بود و می‌بایست محصول را درب کارخانه یا دفتر مرکزی به فروشگاه تحویل نماید. در صورت عدم نیاز به ارسال کالا و امکان رفع مشکل در محل مشتری، کارشناس فنی برای رفع مشکل از طرف فروشگاه به محل مشتری ارسال خواهد شد.

 

 

مالکیت معنوی تمام اطلاعات و محتویات درج‌شده در فروشگاه دیجی چوب شامل قانون حق تکثیر شده و منحصراً متعلق به فروشگاه اینترنتی دیجی‌چوب Digichoob می‌باشد

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()