0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ
تعداد نفرات
زمان ساخت
کالا برای:

مبل استیل

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

مبل استیل

اگر بخواهیم نام ایرانی و مرسوم مبل استیل را بدانیم باید به کلمۀ مبل سلطنتی اشاره کنیم. مبل استیل از تمامی جهات از دیگر مبلمان‌ها برتری دارد. این دسته از مبل‌ها برای مراسم و محیط‌های رسمی و تشریفاتی طراحی و تولید شده اند. دقت داشته باشید این دسته از مبل‌ها کارایی مانند مبل‌های راحتی ندارند و صرفاً برای نشستن در مجالس بسیار مجلل ساخته شده اند. مبل استیل معمولاً به شکل 9 نفره بوده و بسیار مناسب فضاهایی بزرگ و با متراژ بالاست.

متریال مبل استیل

در صورتی که مبل‌های مختلف را از نظر استحکام و جنس مرغوب متریال دسته بندی کنیم، بی شک مبل استیل در صدر این جدول قرار دارد. استفاده از چوب‌های راش، توسکا، ممرز، گردو، توت و همچنین چوب‌هایی با استحکام بسیار زیاد موجب شده این مدل مبل مرغوب ترین و با استحکام ترین مبلمان در نظر گرفته شود.

پارچه مبل استیل

در مبل استیل همه چیز به شکلی خاص و با ارزش در کنار هم قرار گرفته است. این موضوع حتی در پارچه‌های استفاده شده در این مبل هم دیده می‌شود. پارچه مخمل ترک، پارچه های کریستال، چرم طبیعی یا پوست از جمله رویه‌هایی هستند که برای مبل استیل استفاده می‌شود.

مدل های جدید مبل استیل

در اکثر مبلمان‌ها ویژگی‌های ظاهری و جذابیت‌های بصری، محدود به لمسه دوزی و دوخت‌های پارچۀ مبل می‌شوند. در برخی از مبلمان‌های مدرن هم از قسمت‌های چوبی در دسته‌ها برای زیبایی استفاده می‌کنند. اما در مبل استیل یا سلطنتی باز هم شاهد نگاهی خاص در زمینۀ جذابیت بصری این مبل هستیم. منبت کاری‌ ایرانی از مهم ترین هنرهای چوبی ایران است که قدمتی هزاران ساله دارد. در این مبل از منبت کاری ایرانی هم برای جذاب کردن هر چه بیشتر آن استفاده شده است.

بهترین رنگ برای مبلمان استیل

اگر بخواهیم بهترین رنگ‌ برای مبلمان استیل را معرفی کنیم باید به رنگ‌های خنثی اشاره کنیم. این دسته از رنگ‌ها با دیگر وسایل خانه همخوانی بیشتری داشته و خانه را بزرگتر از آن چه هست به نمایش می‌گذارد. بهتر است برای انتخاب رنگ مناسب به دکور پیرامون مبلمان خود توجه ویژه‌ای داشته باشید.

تفاوت مبل کلاسیک و استیل

این دو مبل از جهاتی با یکدیگر بسیار متشابه هستند و دقیقاً در همان بخش‌ها با یکدیگر تفاوت دارند. میزان چوب مصرف شده، میزان منبت کاری در طراحی و قیمت سه ویژگی هستند که باعث تفاوت این دو مبل از یکدیگر شده اند. در هر دوی این مبلمان‌ها از منبت کاری و چوب مرغوب استفاده شده است. از این رو دو شباهت کلیدی هم با یکدیگر دارند.

قیمت مبل استیل در بازار یافت آباد و دلاوران

هیچگاه نمی‌توان برای مبل استیل در بازار یافت آباد و دلاوران قیمتی کلی در نظر گرفت. چرا که این مبل بنا بر طرح، نقش، سازنده و بسیاری موارد دیگر می‌تواند قیمت‌های متفاوتی داشته باشد. از این رو بهتر است قبل از پرس و جو در مورد قیمت، مدل دلخواه خود را انتخاب کنید.

خرید اینترنتی مبل استیل (سلطنتی)

شما می‌توانید برای خریدی مرقوم به صرفه و البته مطمئن به سایت دیجی چوب مراجعه نمایید که با تنوع گسترده ای در زمینۀ مبلمان، مخصوصاً مبل استیل و سلطنتی توانسته رضایت مشتریان زیادی را از بابت خرید اقتصادی و راحت جلب کند و در کمترین زمان ممکن مبل استیل دلخواه خود را پیدا کرده و با قیمتی مناسب آن را تهیه کنید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()