0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

میز

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

میز

کلمۀ میز محدود به یک کالا نمی‌شود. همان طور که می‌دانید میز در بسیاری از وسایل خانه و حتی وسایل کاری کاربردی است. میز کنسول تلویزیون، میز تحریر، میز ناهار خوری تا میز و نیمکت مدارس یا میز طراحی در گسترۀ این نام و کالا قرار دارند. تعریف اصلی میز در حقیقت سطحی صافی با ستون یا دیواره‌های محکمی است که توان نگهداری وسایلی را دارد.

میز تحریر یا مطالعه

همان طور که گفته شد میزها گستره و طیف‌های زیادی از نظر کارایی دارند. سال‌های سال است که از میزها به عنوان جایگاهی برای مطالعه و دقت بیشتر استفاده می‌کنند. از مهم ترین دلایلی استفاده از میز برای مطالعه، حالت نشستن فرد است. میز تحریر در گذشته تنها به یک سطح صاف و چهار پایۀ در اطراف آن محدود می‌شد. اما امروزه میزهای تحریر قابلیت‌های بسیار زیادی دارند. از جملۀ این قابلیت‌های می‌توان داشتن کشو و باکس وسایل، جای کامپیوتر یا لب تاپ و ققسۀ کتاب‌خانه اشاره کرد.

میز ناهار خوری

 اگر بخواهیم در یک خانه نام سه وسیلۀ اصلی و تأثیرگذار بر دکوراسیون خانه را نام ببریم بی شک میز ناهار خوری باید به عنوان اولین یا دومین انتخاب ما قرار گیرد. میز ناهار خوری در حقیقت نشانه‌ سلیقۀ میزبانی ماست. در سال‌های اخیر میز ناهارخوری‌های بسیار متنوعی تولید و به بازار ارائه شده اند. هر کدام از این میزها دارای جذابیت‌های مخصوصی بوده و طیف خاصی از مشتریان را به سمت خود جلب کرده اند. میزهای ناهار خوری چستر، میزهای ناهار خوری کلاسیک و میزهای ناهار خوری کم جا از جمله میزهای پرطرفدار این روزها هستند.

میز تلویزیون

یکی دیگر از کاربرد میزها را می‌توان قرار دادن وسایل مدرنی مانند تلویزیون سه بعدی یا کنسول‌های بازی در نظر گرفت. باید بگوییم که  میزهای تلویزیونی هم پای تکنولوژی‌های جدید درحال تغییر هستند تا جایی که برخی از فروشندگان لوازم خانگی سِت میزتلویزیون و خود تلویزیون را برای فروش ارائه می‌دهند. میز‌های تلویزیونی را می‌توان در دهه‌های گذشته از گسترده ترین کالاهای لوازم خانگی دانست.

میزهای تاشو(مسافرتی)

این دسته از میزهای تاشو به میزهای مسافرتی مشهور هستند و از مهم ترین ویژگی‌ آن‌ها می‌توان به تا شدن و مرقوم به صرفه بودن آن‌ها اشاره کرد. این میزها به صورت 2 یا 4 نفره ساخته و ارائه می‌شوند. جنس این میزها اغلب از چوب‌های مصنوعی بوده یا از پلاستیک فشرده ساخته شده اند. همین موضوع موجب می‌شود این دسته از میزهای مسافرتی وزنی کم داشته و برای مسافرت بسیار مناسب باشند.

میزتحریرهای تاشو

 در سال‌های اخیر میزهای تحریر هم دستخوش تغییراتی بنیادی در ساخت و ارائه به بازار شده اند. از جملۀ این تغییرات می‌توان به کوچک شدن و قابل حمل بودن این میزها اشاره کرد. میز تحریرهای تاشو در دو مدل چوبی (نصبی) و پلاستیکی ساخته می‌شوند. در مدل اول میز حالت لولایی داشته و بدون پایه به دیوار پلاک می‌شود. اما در مورد دوم، میز با ارتفاعی بسیار کم و با چهار پایۀ فلزی روی زمین قرار می‌گیرد. از ویژگی‌ این میزها می‌توان به قیمت بسیار پایین و وزن سبک آن‌ها اشاره کرد.

قیمت میز

همان طور که گفته شد میزها انواع و کارایی‌های متفاوتی دارند. هر کدام از این کارایی‌ها و متریال‌های به کار رفته در میزها موجب می‌شوند هر میز، قیمتی متفاوت از دیگری داشته باشد. در کنار این موضوع باید دقت داشته باشید در هر دسته از میزها باز هم طبقه بندی شکلی و طراحی خاصی وجود دارد. همین موارد باعث می‌شوند قیمت مشخصی برای میزها در نظر گرفته نشود.

قیمت میز در بازار یافت آباد و دلاوران

قیمت میز به طور مشخص به وسیلۀ کارایی و انتخابی که می‌کنید مشخص می‌شود. شاید بتوان بازار مبل یافت آباد و دلاوران را بورس انواع میزها در نظر گرفت، اما در هر صورت قیمت این دو بازار تنها کمی پایین تر از فروشگاه‌های معمولی مبلمان هستند. بهتر است قبل از خرید حضوری از این دو بازار به سایت دیجی چوب (digichoob) مراجعه کنید و طیف گسترده ای از انواع مدل‌های میز را آنجا مشاهده کنید. از ویژگی‌های اصلی این سایت فروشگاهی می‌توان به داشتن تمامی مدل‌های میز و مبلمان با قیمت‌های ارزانتر از دو بازار گفته شده اشاره کرد.

فروش اقساطی

 فروشگاه اینترنتی دیجی چوب به دلیل استقبال گستردۀ خا‌نواده‌ها، شرایط فروش اقساطی را هم برای راحتی مشتریان خود در نظر گرفته است. شما می‌توانید این شرایط را با مراجعه به این سایت بررسی کرده و از این امکان مناسب در هنگام خرید بهره مند شوید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()