0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
مدت زمان ساخت
کالا برای:

میز جلو مبلی و عسلی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

میز جلو مبلی و عسلی

میز جلو مبلی و عسلی از جمله مهم ترین وسایل تکمیل کنندۀ مبلمان‌های راحتی و کلاسیک شما هستند. این دسته میزها، عسلی‌ها برای پذیرایی راحت تر و داشتن دسترسی آسان تر ساخته شده اند. میز جلو مبلی و عسلی در سه شکل کلی: چوبی ساده، چوبی طرح دار و فلزی تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

تاریخچۀ میز جلو مبلی و عسلی

در گذشته از میزهای تک یا ست برای قرار دادن نوشیدنی و میوه‌ها در کنار خانه یا هنگام پذیرایی استفاده می‌شد. با گذشت زمان و گسترش استفاده از میزهای تک، این میزها به شکل یک مکمل اصلی برای ست‌های مبلمان تبدیل شدند. ناگفته نماند که ارتفاع این دسته از میزها ابتدا بسیار زیاد بود. این ارتفاع زیاد به دلیل مرسوم نبودن استفاده از آن‌ها بود. اولین میزهای جلو مبلی و عسلی در دورۀ رونسانس ساخته و طراحی شدند. می‌توان این دوره تاریخی را مبدأ اصلی این دستاورد قلمداد کرد. میزهای جلو مبلی و عسلی نسب به هر فرهنگی سایز و ارتفاع خاصی دارند. برای مثال ارتفاع این میزها در چین و ژاپن بسیار کوتاه است و در اروپا دارای ارتفاعی مناسب با مبلمان‌های دیگر در نظر گرفته می‌شوند.

تفاوت سه مدل اصلی میز‌ جلو مبلی و عسلی

همانطور که گفته شد میز‌های جلو مبلی و عسلی دارای سه شکل کلی هستند که قدیمی ترین آن‌ها مبل ساده و مدرن ترین آن از جنس فلز ساخته شده است. شما برای خرید یک میز جلو مبلی مناسب بهتر است به طراحی و مدل مبلمان خود توجه کنید. بهتر است میز جلو مبلی و مبلمان شما از یک جنس باشند تا دکوراسیون منزل شما دارای هارمونی مناسبی باشد.

میزهای جلو مبلی ساده بدون طرح بوده و در قیاس با مدل‌های طرح دار چوبی قیمتی کمتر دارد. استحکام هر سه مدل میز گفته شده تقریباً یکسان هستند اما در نهایت مدل فلزی این میزها کمتر مورد استفادۀ عموم قرار می‌گیرند.

انواع مدل میز جلو مبلی و عسلی

امروزه با گسترش انبوه تولید کنندگان مبلمان و میزهای جلو مبلی و عسلی برای تمامی سلایق میزهایی مناسب وجود دارد. از جملۀ این میزها می‌توان به میز عسلی تاشو، سلطنتی، فانتزی، یک نفره، چرخ دار، بزرگ، کوچک، تاشو، مدرن و بسیاری دیگر از مدل‌ها اشاره کرد.

بهترین پیشنهاد برای خرید دو سِت مختلف میز جلو مبلی و میز عسلی

اگر در خانه ای با متراژ زیاد زندگی می‌کنید به احتمال زیاد نیاز به دو سِت میز عسلی یا میز جلو مبلی دارید. بهتر است برای داشتن نظم و زیبایی بیشتر از دو نوع مختلف میز جلو مبلی استفاده کنید. برای این کار باید میز جلو مبلی چوبی ساده و طرح دار را انتخاب کنید. این کار باعث می‌شود پایۀ انتخاب شما چوبی و دارای اشتراک باشد، اما در طرح و جلوۀ ظاهری کمی تفاوت برای زیباتر دیده شدن وجود داشته باشد.

جای مناسب برای میزهای عسلی و جلو مبلی

اگر میز جلو مبلی و عسلی را در میان مبلمان خانه قرار می‌دهید انتخاب شما کمی اشتباه است. قرار دادن این میزها در میان مبل‌ها باعث گرفتگی و خفگی فضا می‌شود. بهتر است میزهای عسلی و جلو مبلی را در قسمت کناری خانه و جایی مشرف به نشیمن قرار دهید. زمان پذیرایی بهتر است میزها در مقابل مهمان قرار بگیرند و بعد از استفاده باید به جای قبلی خود بازگردند. این کار تا حد زیاد فضای خانه را منظم و مثبت تر نشان می‌دهد. قرار دادن میز جلو مبلی و عسلی در کنار دیوار یا گوشۀ منزل باعث منظم تر شدن و خلوت دیده شدن خانه می‌شود.

قیمت میز جلو مبلی و عسلی

اگر بخواهیم قیمت میز جلو مبلی و عسلی را بیان کنیم به لیستی از جدول‌های مختلف نیاز داریم چرا که هر شکل از این میزها دارای قیمتی مشخص و متفاوت از دیگری هستند. بهتر است بعد از انتخاب طرح مورد نظر قیمت آن را  جستجو کنید.

خرید میز جلو مبلی و عسلی از بازار یافت آباد و دلاوران

 بازار مبل دلاوران و یافت آباد به دلیل انبوه فروشگاه‌های داخلی که دارند هنوز هم اختلاف قیمت چندانی با فروشگاه‌های عمومی ندارند. شما می‌توانید قبل از رفتن به این بازارها سری به سایت دیجی چوب بزنید و از تمامی طرح‌های این دو بازار با قیمت‌هایی کمتر دیدن کنید.

خرید اینترنتی میز جلو مبلی و عسلی

صرف وقت زیاد، انرژی مضاعف، ترافیک، هزینۀ رفت و آمد و بسیاری از موارد دیگر باعث شده تا خرید‌های اینترنتی میز جلو مبلی و عسلی از خرید حضوری آن مرقوم به صرفه تر باشد. لازم به توضیح است فروشگاه دیجی چوب با بیشترین تنوع طرح و قیمت‌های بسیار اقتصادی توانسته بیشتری میزان فروش اینترنتی مبلمان و میز جلو مبلی و عسلی کشور را به خود اختصاص دهد. بازدید از سایت دیجی چوب، خریدی امن و ساده را برای شما به ارمغان می‌آورد.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()